Nové termíny bezplatných seminárov - November 2020

Z dôvodu veľkého záujmu o bezplatný seminár na zdokonalenie detskej výuky, ktorý bol z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie a nariadení Vlády SR zrušený, sme sa rozhodli vypísať dva nové náhradné termíny bezplatných seminárov zameraných na zdokonalenie výučby detí v lyžiarskych a snowboardových školách.V prípade vážneho záujmu sa prosím prihláste aspoň 5 dní pred konaním seminára, aby nebol zrušený z dôvodu malej účasti. Vzhľadom na pandemickú situáciu sledujte naše webové a Facebookové stránky pre informácie ohľadom organizačných pokynov.


Dvojdňový seminár je zameraný na detskú výuku pod vedením skúseného lektora s dlhoročnou praxou. V seminári sa oboznámite s výukou detí po stránke metodickej aj praktickej. Preberiete praktické cvičenia a ukážky, ktoré využijete v praxi. Naučíte sa rôzne spôsoby výuky s menšími a väčšími deťmi a ako deti motivovať.


Upozorňujeme, že tento seminár je určený pre aktívnych členov SAPUL s platnou členskou známkou na rok 2020.


Tešíme sa na Vás!NEVIETE SI RADY? Skúste vyhľadávanie...

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA UČITEĽOV LYŽOVANIA A SNOWBOARDINGU

SAPUL

SAPUL je združenie fyzických osôb zaoberajúce sa prípravou a vzdelávaním profesionálnych učiteľov snežných športov s celosvetovým uznaním na princípoch ISIA MINIMUMSTANDARDu.

 

SAPUL je jediná organizácia na Slovensku, ktorá rozvíja svoj systém vzdelávania v úzkej komunikácii s európskymi štátmi, ako aj štátmi sveta združenými v ISIA. SAPUL je jediná organizácia výuky snežných športov na Slovensku, ktorá je členom medzinárodnej organizácie ISIA.

 

SAPUL je akreditovanou organizáciou Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu a je zriadená podľa zákona o združovaní občanov.

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, o.z.

SEKRETARIÁT

Tatranská Lomnica č. 96,

059 60  Vysoké Tatry

Slovensko

IČO: 17084423

DIČ: 2021462883

KONTAKTY

SK55 1111 0000 0066 2420 1000

STRÁNKOVÉ HODINY

PRACOVNÉ DNI: 9:30 - 15:00

ODBER NOVINIEK

SLEDUJTE NÁS
  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon

Sebastián Pavelka © Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, 2017 - 2020