top of page

po 20. 11.

|

Stubaier Gletscher

DOŠKOĽOVACÍ KURZ "B" NOVEMBER

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

20. 11. 2017, 18:00 – 23. 11. 2017, 3:00

Stubaier Gletscher, Stubaier Gletscher, 6167 Neustift im Stubaital, Austria

Organizačné informácie

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL.

Uzávierka prihlášok na kurz je 30.10.2017. K prihláškam prijatým alebo uhradeným po uzávierke kurzu sa pripočítava povinný príplatok po uzávierke kurzu!

Kurzu sa môže zúčastniť len člen SAPUL s platnou členskou známkou na príslušný rok.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie sa momentálne vybavuje. Cenu a podmienky zverejníme čo najskôr.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 18:00 registráciou
 • Denný program začína od 9:00 do 15:30 tréningom s lektrom na svahu a končí poobednou prednáškou a video-analýzou vo večerných hodinách.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu II. kvalifikačného stupňa.

  106,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  76,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu

  92,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page