AKTUÁLNY

 PROGRAM 

KURZOV

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen International Ski Instructors Association a akreditované vzdelávacie zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy a výskumu a športu SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurzy učiteľov snežných športov v lyžiarskej sezóne 2020 / 2021.

Na kurzy sa prihlasuje individuálne výlučne elektronickou formou. Ceny kurzov a organizačné informácie sa vám zobrazia po rozkliknutí jednotlivých kurzov. Charakteristiku kurzov nájdete v sekcii vzdelávanie.

SAPUL pozorne sleduje všetky aktuálne nariadenia vlády ohľadom pandémie.

Všetky zverejnené informácie sú najaktuálnejšie, aké máme k dispozícií.

Sledujte náš Blog a Facebook pre aktuálne informácie.

716982-lock-512 green .png

Registrácia na kurzy pre rok 2021 je otvorená! Na kurzy sa prihlasujte s dostatočným predstihom. 

Popis jednotlivých kurzov a požiadavky na uchádzačov nájdete v štruktúre vzdelávania.

Upozorňujeme, že lanovkové spoločnosti ešte stále nepotvrdili ceny skipassov. Ceny skipassov sa môžu preto ešte dodatočne meniť.

V súvislosti s aktuálnou neprehľadnou situáciou ohľadom protipandemických opatrení nevieme predpovedať termíny kurzov. Kurzy budú organizované hneď, ako budú otvorené lyžiarske strediská a umožní to pandemická situácia.

Sezóna 2020 / 2021 je na konci! Všetkým úspešným kurzantom gratulujeme a veríme, že ste mali úspešnú sezónu. Na tejto stránke budeme priebežne aktualizovať program kurzov na sezónu 2021 / 2022.

Pre viac informácií nás môžete sledovať Facebooku alebo sa prihláste na odber noviniek.

No upcoming events at the moment