AKTUÁLNY

 PROGRAM 

KURZOV

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen International Ski Instructors Association a akreditované vzdelávacie zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy a výskumu a športu SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurzy učiteľov snežných športov v lyžiarskej sezóne 2020 / 2021.

Na kurzy sa prihlasuje individuálne výlučne elektronickou formou. Ceny kurzov a organizačné informácie sa vám zobrazia po rozkliknutí jednotlivých kurzov. Charakteristiku kurzov nájdete v sekcii vzdelávanie.

SAPUL pozorne sleduje všetky aktuálne nariadenia vlády ohľadom pandémie.

Všetky zverejnené informácie sú najaktuálnejšie, aké máme k dispozícií.

Sledujte náš Blog a Facebook pre aktuálne informácie.

V súvislosti s aktuálnou neprehľadnou situáciou ohľadom protipandemických opatrení nevieme predpovedať termíny kurzov. Kurzy budú organizované hneď, ako budú otvorené lyžiarske strediská a umožní to pandemická situácia.

No upcoming events at the moment

NEVIETE SI RADY? Skúste vyhľadávanie...

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA UČITEĽOV LYŽOVANIA A SNOWBOARDINGU

SAPUL

SAPUL je združenie fyzických osôb zaoberajúce sa prípravou a vzdelávaním profesionálnych učiteľov snežných športov s celosvetovým uznaním na princípoch ISIA MINIMUMSTANDARDu.

 

SAPUL je jediná organizácia na Slovensku, ktorá rozvíja svoj systém vzdelávania v úzkej komunikácii s európskymi štátmi, ako aj štátmi sveta združenými v ISIA. SAPUL je jediná organizácia výuky snežných športov na Slovensku, ktorá je členom medzinárodnej organizácie ISIA.

 

SAPUL je akreditovanou organizáciou Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu a je zriadená podľa zákona o združovaní občanov.

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, o.z.

SEKRETARIÁT

Tatranská Lomnica č. 96,

059 60  Vysoké Tatry

Slovensko

IČO: 17084423

DIČ: 2021462883

KONTAKTY

SK55 1111 0000 0066 2420 1000

STRÁNKOVÉ HODINY

PRACOVNÉ DNI: 9:30 - 15:00

ODBER NOVINIEK

SLEDUJTE NÁS
  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon

Sebastián Pavelka © Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, 2017 - 2020