top of page

po 28. 12.

|

Závažná Poruba

DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2020 (1)

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu a duál I. kvalifik. stupňa

Registrácia na kurz je uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2020 (1)
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2020 (1)

Miesto kurzu

28. 12. 2020, 8:45 – 12:45

Závažná Poruba, Hlavná 550, Závažná Poruba, 2337, 032 02 Závažná Poruba, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 14/12/2020

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurzu sa môže zúčastniť len člen SAPUL s platnou členskou známkou na príslušný rok. Duálny inštruktori sa môžu zúčastniť 2 -dňového doškolovacieho kurzu 1 deň lyže + 1 deň snb. 

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Zivka v Závažnej Porube v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením. Miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.zivka.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky pri príchode na recepcii vopred na celý pobyt. Raňajky: 5,00 €, obedy a večere - cena výhodná pri väčšom počte objednaných. Podávajú sa na izby.

V prípade záujmu o príchod na kurz o deň skôr (kurz začína ráno), rezervujte si extra noc na sekretariat@sapul.sk

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:15- 8:30 registráciou 
 • 2 dňový tréning začína  jazdami od 9:00 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu a končí  poobednou  prednáškou a video-analýzou vo večerných hodinách.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa alebo duálneho učiteľa.

  66,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, (aj duálnych), ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  46,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v penzióne Zivka v Závažnej Porube. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  15,50 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu

  28,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page