top of page

st 19. 1.

|

Tatranská Lomnica

DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2022 SAPUL, SLA

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz bude možná od 15.10.2018.
Zobraziť ostatné termíny
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2022 SAPUL, SLA
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" DECEMBER 2022 SAPUL, SLA

Miesto kurzu

19. 1. 2022, 8:50 SEČ – 20. 1. 2022, 16:00 SEČ

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je:  13.01.2022

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurzu sa môže zúčastniť člen Sapul a člen SLA s platnou členskou známkou na príslušný rok. Po úspešnom zvládnutí Vám Vaša členská organizácia Sapul alebo SLA predĺži platnosť členského preukazu.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie na 1 noc je zabezpečené v apartmánoch Renomal Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením. Miestny poplatok 1,50 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

V prípade záujmu o príchod na kurz deň vopred, rezervujte si ubytovanie mailom anita.jezercakova@sapul.sk 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania raňajok v hodnote 6,00 € / osoba,

večera €9,00/ks.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:15- 8:30  registráciou v apartmánoch Renomal
 • 2 dňový tréning začína  jazdami od 9:00 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu a končí  video-analýzou.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00

Prihláška

 • Kurzovné 2 dni

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa. Cena pre členov SLA.

  86,00 €
  Predaj sa skončil
 • Dotované kurzovné 2 dni

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu Sapul , ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  56,00 €
  Predaj sa skončil
 • Ubytovanie 1 noc

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu! Príchod 1deň pred kurzom rezervujte anita.jezercakova@sapul.sk

  16,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass - 2 dni

  Zabezpečte si skipass za zvýhodnenú cenu ešte pred kurzom. Uvedené ceny sa môžu mierne zvýšiť. O záväzných cenách Vás budeme informovať.

  30,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass 2 dni kúp cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 15 €/ deň. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty. Zaregistrujte sa www.gopass.travel/registracia . Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, a to v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body) Sezónne ski pasy platia na kurzy.

  0,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page