top of page

st 23. 3.

|

Tatranská Lomnica

DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" MAREC 2022 SAPUL, SLA

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz bude možná od 15.10.2018.
Zobraziť ostatné termíny
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" MAREC 2022 SAPUL, SLA
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" MAREC 2022 SAPUL, SLA

Miesto kurzu

23. 3. 2022, 8:00 SEČ – 24. 3. 2022, 16:00 SEČ

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je:  19/3/2022

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurzu sa môže zúčastniť člen Sapul a člen SLA s platnou členskou známkou na príslušný rok. Po úspešnom zvládnutí Vám Vaša členská organizácia Sapul alebo SLA predĺži platnosť členského preukazu.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie na 1 noc je zabezpečené v apartmánoch Renomal Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením. Miestny poplatok 1,50 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

V prípade záujmu o príchod na kurz deň vopred, rezervujte si ubytovanie mailom anita.jezercakova@sapul.sk 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania raňajok v hodnote 6,00 € / osoba.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:15- 8:30  registráciou v apartmánoch Renomal
 • 2 dňový tréning začína  jazdami od 9:00 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu a končí  video-analýzou.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00

Prihláška

 • Kurzovné 2 dni

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa. Cena pre členov SLA.

  86,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné 2 dni

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu Sapul , ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  56,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie 1 noc

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu! Príchod 1deň pred kurzom rezervujte anita.jezercakova@sapul.sk

  16,00 €
  Sale ended
 • Skipass 2 dni kúp cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 15 €/ deň. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty. Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom. Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 15 €/ deň. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty, ktoré získate registráciou na www.tmr.sk

  0,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page