top of page

st 15. 3.

|

Tatranská Lomnica

DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" Marec 2023 SAPUL

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz bude možná od 15.10.2018.
Zobraziť ostatné termíny
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" Marec 2023 SAPUL
DOŠKOĽOVACÍ KURZ "C" Marec 2023 SAPUL

Miesto kurzu

15. 3., 8:30 SEČ – 16. 3., 16:00 SEČ

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je:  09/03/2023

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurzu sa môže zúčastniť člen Sapul s platnou členskou známkou na príslušný rok. Po úspešnom zvládnutí sa Vám  predĺži platnosť členského preukazu.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie na 1 noc je zabezpečené v apartmánoch Renomal Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením, TV. 

Miestny poplatok 2,00 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

V prípade záujmu o príchod na kurz deň vopred, rezervujte si ubytovanie mailom anita.jezercakova@sapul.sk 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania raňajok v hodnote 7,00 € / ks a večere 9,00 € / ks.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:15- 8:30  registráciou v apartmánoch Renomal
 • 2 dňový tréning začína  jazdami od 9:00 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu a končí  video-analýzou.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00

Prihláška

Price

Quantity

Total

 • Kurzovné 2 dni

  86,00 €

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

  86,00 €

  0

  0,00 €

 • Dotované kurzovné 2 dni

  56,00 €

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu Sapul , ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  56,00 €

  0

  0,00 €

 • Ubytovanie 1 noc

  17,00 €

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu! Príchod 1deň pred kurzom rezervujte anita.jezercakova@sapul.sk

  17,00 €

  0

  0,00 €

 • Skipass 2 dni kúp cez Gopass

  0,00 €

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 22€ /deň podľa prevádzkovateľa. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty registrácia - www.gopass.travel/registracia Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, a to v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body)

  0,00 €

  0

  0,00 €

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page