top of page

pi 27. 3.

|

Jasná

DOŠKOĽOVACÍ KURZ LYŽE "C" a "B" MAREC 2020

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

27. 3. 2020, 8:30 – 28. 3. 2020, 16:00

Jasná, Jána Volka-Starohorského 1, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Organizačné informácie

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Uzávierka prihlášok na kurz je 03.03.2020. K prihláškam prijatým alebo uhradeným po uzávierke kurzu sa pripočítava povinný príplatok po uzávierke kurzu!

Kurzu sa môže zúčastniť len člen SAPUL s platnou členskou známkou na príslušný rok.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE 

Ubytovanie v penzióne Squash v L.Mikuláši.

Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. 

Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. 

DENNÝ PROGRAM.

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:30 pri  Info centre na lanovke na Bielej Púti.
 • Denný program začína od 9:00 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu a končí poobednou prednáškou a video-analýzou vo večerných hodinách.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00.

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa.

  66,00 €
  Predaj sa skončil
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  46,00 €
  Predaj sa skončil
 • Ubytovanie

  Ubytovanie v penzióne Squash v L.Mikuláši. Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  14,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu

  28,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page