top of page

pi 13. 3.

|

Jasná

DOŠKOĽOVACÍ KURZ SNB "C" a "B" MAREC 2020

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje doškoľovací kurz učiteľov lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

13. 3. 2020, 8:30 – 14. 3. 2020, 16:00

Jasná, Jána Volka-Starohorského 1, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Organizačné informácie

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Uzávierka prihlášok na kurz je 05.03.2020. K prihláškam prijatým alebo uhradeným po uzávierke kurzu sa pripočítava povinný príplatok po uzávierke kurzu!

Kurzu sa môže dobrovoľne zúčastniť čakateľ s platnou členskou známkou na príslušný rok.  

Povinne sa kurzu zúčastní kurzant, ktorý absolvoval kurz "C" s výsledkom negatív - povinný tréning s opravnými skúškami. 

Preškolovací kurz  je určený pre členov SAPUL, ktorý si neopravili neúspešný metodický výstup do 1 kalendárneho roka  alebo 

sa nezúčastnili po 3 rokoch povinného doškolovacieho kurzu.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE 

Ubytovanie v penzióne Squash v L.Mikuláši alebo v Jasnej. 

Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. 

Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. 

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:30 pri Info centre na lanovke na Bielej púti.
 • Denný program začína od 9:00 do 15:30 tréningom s lektrom na svahu a končí poobednou prednáškou a video-analýzou vo večerných hodinách.
 • Predpokladaný čas ukončenia kurzu je 16:00.

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za doškoľovací kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa.

  66,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  46,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu bude zabezpečené v penzióne Squash v L.Mikuláši. Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. V prípade záujmu o ubytovanie 1 deň pred kurzom, prosíme kontaktovať sekretariát.

  14,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu

  28,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page