top of page

st 12. 2.

|

Jasná

KURZ "A" ZÁVEREČNÁ ČASŤ

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje záverečnú časť III. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

12. 2. 2020, 16:00 – 20:00

Jasná, 031 01 Demänovská Dolina, Slovakia

Organizačné informácie

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Uzávierka prihlášok na kurz je 23.03.2018. K prihláškam prijatým alebo uhradeným po uzávierke kurzu sa pripočítava povinný príplatok po uzávierke kurzu!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia II. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu II. kvalifikačného stupňa, alpin kurz, slalomový kurz a druhé náradie.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie a stravovanie bude upresnené

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na ubytovanie bude prebiehať od 16:00 do 18:00.
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za záverečnú časť kurzu učiteľa lyžovania III. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  645,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia).

  400,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v priváte PUSTÔ. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  110,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu.

  90,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page