top of page

pi 18. 6.

|

Mölltaler Gletscher

KURZ "B" LYŽE, JÚN 2021

Kurz inštruktora II. kvalifikačného stupňa je zameraný na rozvoj techniky jazdy a výuky lyžovania pre pokročilých lyžiarov. Absolventom kurzu sa otvára cesta k získaniu ISIA známky. Vzdelávanie trvá intenzívnych 9 dní na rakúskom ľadovci Mölltaler. Viac informácií na: www.sapul.sk/kurz-b-lyze

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "B" LYŽE, JÚN 2021
KURZ "B" LYŽE, JÚN 2021

Miesto kurzu

18. 6. 2021, 18:00 – 27. 6. 2021, 16:00

Mölltaler Gletscher, Kleindorf 61, 9831 Flattach, Austria

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz: 14. 06. 2021

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia I. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu I. kvalifikačného stupňa.

Našim zámerom  je vyškoliť všestranných učiteľov lyžovania a snowboardovania v súlade s novými osnovami SAPUL. Z uvedeného dôvodu sme zaradili do kurzu II. kvalifikačného stupňa dvojdňový základný snowboardový výcvik pre lyžiarov. 

!! POZOR: Tento kurz neobsahuje povinný dvojdňový tréning pre snowboard. Uchádzači, ktorí neabsolvovali kurz "C" snowboard si budú musieť dorobiť snowboardový kurz v zime 2021 / 2022, aby mohli získať licenciu SKI "B".

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska, je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

Tieto podmienky platia aj pre členov SLA, ktorí si uplatnia dotovanú cenu pre členov SLA. Pri registrácii na kurz sa vyžaduje predloženie členského preukazu SLA s platnou členskou známkou pre daný kalendárny rok. V prípade, že uchádzač nepredloží platný členský preukaz SLA, bude povinní doplatiť rozdiel medzi dotovanou a bežnou cenou kurzovného.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zahrnuté v cene kurzu.
 • Apartmány Gletscherblick Haus, Kleindorf 61,9831 Flattach majú k dispozícii kuchynku.
 • Miestny poplatok 2 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii.
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. Potraviny sa nachádzajú v objekte.

SKIPASS

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na kurz  bude prebiehať od 18:00 do 19:00. Ubytovanie je možné od 14:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 7:00 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Viac informácií o kurze: https://www.sapul.sk/kurz-b-lyze

Prihláška

 • Kurzovné s ubytovaním

  Cena za kurz s učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa s ubytovaním. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné) Kurz neobsahuje povinný dvojdňový skrátený kurz "C" pre snowboard. Uchádzači, ktorí neabsolvovali kurz "C" snowboard si budú musieť dorobiť snowboardový kurz v zime 2021 / 2022.

  849,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné pre SLA

  Dotovaná cena kurzovného s ubytovaním pre členov Slovenskej lyžiarskej asociácie, o.z. s platným členským pre rok 2021. Kurz neobsahuje povinný dvojdňový skrátený kuvrz "C" pre snowboard. Uchádzači, ktorí neabsolvovali kurz "C" snowboard si budú musieť dorobiť snowboardový kurz v zime 2021 / 2022.

  670,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné pre LaSŠ

  Dotovaná cena kurzovného s ubytovaním Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia). Kurz neobsahuje povinný dvojdňový skrátený kurz "C" pre snowboard. Uchádzači, ktorí neabsolvovali kurz "C" snowboard si budú musieť dorobiť snowboardový kurz v zime 2021 / 2022.

  590,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  9-dňový skipass v stredisku Mölltaler Gletscher v Rakúsku. V stredisku je možné využiť aj šikovnú sezónku GOPASS: https://www.gopass.sk/SK/homepage/molltaler-gletscher/purchase-step-booking?idcategory=12&idresort=22&idproduct=2140&date=04.06.2021&whole_season=false

  293,00 €
  Sale ended
 • Doprava

  Spiatočná cesta v mikrobuse z Tatranskej Lomnice až na Mölltaler Gletscher.

  80,00 €
  Sale ended
 • Skriptá

  Študijné materiály v tlačenej forme je možné objednať do uzávierky kurzu. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Zakúpené materiály obdržíte na otvorení kurzu.

  15,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page