top of page

Time is TBD

|

Location is TBD

KURZ "B" LYŽE, MAREC 2021

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "B" LYŽE, MAREC 2021
KURZ "B" LYŽE, MAREC 2021

Miesto kurzu

Time is TBD

Location is TBD

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz: 04.03.2021

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia I. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu I. kvalifikačného stupňa. Pre inštruktorov lyžovania, ktorí absolvovali kurz „C“, I. kvalifikačného stupňa v  roku 2017 a skôr je povinný doškoľovací kurz v termíne 10.03.- 11.03. 2021. 

Našim zámerom  je vyškoliť všestranných učiteľov lyžovania a snowboardovania v súlade s novými osnovami SAPUL. Z uvedeného dôvodu sme zaradili do kurzu II. kvalifikačného stupňa dvojdňový základný snowboardový výcvik pre lyžiarov. 

Držitelia platnej licencie SNB "C" - I. kvalifikačného stupňa sa nemusia zúčastniť tohto 2 - dňového kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový kurz.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie v penzióne Squash v Liptovskom Mikuláši.

Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii. 

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. 

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na kurz  bude prebiehať od 18:00 do 19:00. Ubytovanie možné od14:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Viac informácií o kurze: https://www.sapul.sk/kurz-b-lyze

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné) Držitelia platnej licencie SNB "C" sa nemusia zúčastniť snb časti, prvé 2 dni kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový kurz.

  488,00 €
  Predaj sa skončil
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia). Držitelia platnej licencie SNB "C" - I. kvalifikačného stupňa sa nemusia zúčastniť tohto 2 - dňového kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový kurz.

  289,00 €
  Predaj sa skončil
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu bude zabezpečené v penzióne Squash v L.Mikuláši. Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu! Držitelia platnej licencie SNB "C" zaplatia alikvotnú čiastku za 8 nocí.

  140,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu. Držitelia platnej licencie SNB "C" sa nemusia zúčastniť snb časti, prvé 2 dni kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový skipas.

  110,00 €
  Predaj sa skončil
 • Príplatok po uzávierke

  Príplatok po uzávierke sa pripočítava k cene kurzu po termíne uzávierky. Príplatok sú povinní uhradiť všetci účastníci kurzu, ktorí uhradia objednávku kurzu po termíne uzávierky.

  20,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skriptá

  Študijné materiály v tlačenej forme je možné objednať do uzávierky kurzu. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Zakúpené materiály obdržíte na otvorení kurzu.

  15,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page