top of page

št 16. 3.

|

Vysoké Tatry

KURZ "B" LYŽE, Marec 2023

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "B" LYŽE, Marec 2023
KURZ "B" LYŽE, Marec 2023

Miesto kurzu

16. 3. 2023, 17:00 – 24. 3. 2023, 17:00

Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz: 8.03.2023

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia I. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu I. kvalifikačného stupňa. Pre inštruktorov lyžovania, ktorí absolvovali kurz „C“, I. kvalifikačného stupňa v  roku 2019 a skôr je povinný doškoľovací kurz v termíne 15.03.- 16.03. 2023. 

!! POZOR: Tento kurz neobsahuje povinný dvojdňový tréning pre snowboard. Uchádzači, ktorí neabsolvovali kurz "D" snowboard si budú musieť dorobiť snowboardový kurz v zime 2023 / 2024, aby mohli získať licenciu SKI "B".

Našim zámerom  je vyškoliť všestranných učiteľov lyžovania a snowboardovania v súlade s novými osnovami SAPUL. Z uvedeného dôvodu sme zaradili do kurzu II. kvalifikačného stupňa dvojdňový základný snowboardový výcvik pre lyžiarov. 

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením.TV a SAT.

Miestny poplatok 2,0 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii – raňajky € 7,00/ks, večera € 9,00/ ks

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na kurz  bude prebiehať od 17:00 do 18:00 v apartmánoch Renomal ***. Ubytovanie možné od 15:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Viac informácií o kurze: https://www.sapul.sk/kurz-b-lyze

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné) Držitelia platnej licencie SNB "C" sa nemusia zúčastniť snb časti, prvé 2 dni kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový kurz.

  519,00 €
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia). Držitelia platnej licencie SNB "C" - I. kvalifikačného stupňa sa nemusia zúčastniť tohto 2 - dňového kurzu. Do poznámky uvedú "snb C" a zaplatia alikvotnú čiastku za 8 dňový kurz.

  320,00 €
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu bude zabezpečené v apartmánoch Renomal v Tatranskej Lomnici. Miestny poplatok 2 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii.

  136,00 €
 • Skipass nákup cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 22€ /deň podľa prevádzkovateľa. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty registrácia - www.gopass.travel/registracia Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, a to v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body)

  0,00 €
 • Príplatok po uzávierke

  Príplatok po uzávierke sa pripočítava k cene kurzu po termíne uzávierky. Príplatok sú povinní uhradiť všetci účastníci kurzu, ktorí uhradia objednávku kurzu po termíne uzávierky.

  10,00 €
 • Skriptá

  Študijné materiály v tlačenej forme je možné objednať do uzávierky kurzu. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Zakúpené materiály obdržíte na otvorení kurzu.

  15,00 €

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page