top of page

št 14. 3.

|

Jasna Low Tatras

KURZ "B" LYŽE, MAREC

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

14. 3. 2019, 17:00 – 24. 3. 2019, 21:00

Jasna Low Tatras, Demänovská Dolina, Liptovský Mikuláš 72, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz: 06.03.2019

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia I. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu I. kvalifikačného stupňa. Pre inštruktorov lyžovania, ktorí absolvovali kurz „C“, I. kvalifikačného stupňa v roku 2015 a skôr je povinný doškoľovací kurz v termíne 13.03.- 14.03. 2019.

Našim zámerom je vyškoliť všestranných učiteľov lyžovania a snowboardovania v súlade s novými osnovami SAPUL. Z uvedeného dôvodu sme zaradili do kurzu II. kvalifikačného stupňa dvojdňový základný snowboardový výcvik pre lyžiarov. Držitelia platnej licencie SNB "C" - I. kvalifikačného stupňa sa nemusia zúčastniť tohto 2 - dňového kurzu.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie v penzióne Squash v L.Mikuláši alebo v Jasnej. Budeme informovať mailom.

Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii.

Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia:

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na kurz bude prebiehať od 18:00 do 19:00. Ubytovanie možné od14:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Viac informácií o kurze: https://www.sapul.sk/kurz-b-lyze

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za kurz učiteľa lyžovania II. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  488,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia).

  289,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu bude zabezpečené v penzióne Squash v L.Mikuláši alebo v Jasnej. Budeme informovať mailom. Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  140,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu.

  110,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page