top of page

so 16. 3.

|

Jasna Low Tatras

KURZ "B" SNOWBOARD, MAREC

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje kurz učiteľa snowboardingu II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny

Miesto kurzu

16. 3. 2019, 17:00 – 24. 3. 2019, 21:00

Jasna Low Tatras, Demänovská Dolina, Liptovský Mikuláš 72, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 06.03.2019

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti kurzu je kvalifikácia I. kvalifikačného stupňa a prax 80 hodín v lyžiarskych školách od kurzu I. kvalifikačného stupňa. Pre inštruktorov snowboardingu, ktorí absolvovali kurz „C“ ,I.kvalifikačného stupňa v roku 2015 a skôr je poviný doškolovací kurz v termíne 15.03.- 16.03. 2019.

Absolvovanie kurzu neznamená, že účastník kurzu sa automaticky stáva učiteľom. Je potrebné úspešne zvládnuť všetky skúšky.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie v penzióne Squash v L.Mikuláši alebo v Jasnej. Budeme Vás informovať mailom.

Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii.

Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia:

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na kurz bude prebiehať od 18:00 do 19:00. Ubytovanie možné od 14:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 9:00 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 15:00 do 16:00.

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za kurz učiteľa snowboardingu II. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  474,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď. menu -> profesia).

  275,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu bude penzióne Squash v L.Mikuláši alebo v Jasnej. Budeme informovať mailom. Miestny poplatok 1 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii.

  112,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu.

  88,00 €
  Sale ended
 • Príplatok po uzávierke

  Príplatok po uzávierke sa pripočítava k cene kurzu po termíne uzávierky. Príplatok sú povinní uhradiť všetci účastníci kurzu, ktorí uhradia objednávku kurzu po termíne uzávierky.

  30,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page