top of page

pi 11. 12.

|

Závažná Poruba

KURZ "C" DECEMBER 2020

Kurz inštruktora I. kvalifikačného stupňa odbornej spôsobilosti je prvým a základným kurzom v systéme vzdelávania profesionálov zamestnávaných v lyžiarskych a snowboardových školách na Slovensku a zahraničí. Vzdelávanie trvá intenzívnych 10 dní. Viac informácií na: www.sapul.sk/level-c

Registrácia na kurz je uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "C" DECEMBER 2020

Miesto kurzu

11. 12. 2020, 14:00 – 20. 12. 2020, 17:00

Závažná Poruba, Závažná Poruba, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 30/11/2020

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti na kurze je zlyžovanie mierne strmej zjazdovky bez pádu. V prípade nesplnenia tejto podmienky, môže byť kurzant vylúčený na začiatku kurzu bez nároku na vrátenie peňazí.

Absolvovanie kurzu neznamená, že účastník kurzu sa automaticky stáva učiteľom. Je potrebné úspešne zvládnuť všetky skúšky. 

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Zivka v Závažnej Porube v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením. Miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.zivka.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky pri príchode na recepcii vopred na celý pobyt. Raňajky: 5,00 €, obedy a večere - cena výhodná pri väčšom počte objednaných. Podávajú sa na izby.

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na ubytovanie bude prebiehať od 15:00 do 18:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu bude prebiehať priebežne od 19:00, bude špecifikované v individuálnych pozvánkach 3 dni pred kurzom, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Viac informácií: www.sapul.sk/kurz-c-lyze a www.sapul.sk/kurz-c-snowboard

This event has a group. You’re welcome to join the group once you register for the event.

Prihláška

Price

Quantity

Total

 • Kurzovné

  315,00 €

  Cena za kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa. Kurz odbornej spôsobilosti. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  315,00 €

  0

  0,00 €

 • Dotované kurzovné

  224,00 €

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď www.sapul.sk/unia-lass).

  224,00 €

  0

  0,00 €

 • Ubytovanie

  117,00 €

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v Penzióne Zivka v Závažnej Porube. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  117,00 €

  0

  0,00 €

 • Kaucia za ubytovanie

  30,00 €

  Kaucia za ubytovanie sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

  30,00 €

  0

  0,00 €

 • Skipass

  99,00 €

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu.

  99,00 €

  0

  0,00 €

 • Skriptá

  15,00 €

  Študijné materiály v tlačenej forme je možné objednať do uzávierky kurzu. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Zakúpené materiály obdržíte pri oficiálnom otvorení kurzu.

  15,00 €

  0

  0,00 €

Total

0,00 €

Zdieľať kurz