top of page

so 18. 3.

|

Tatranská Lomnica

KURZ "C" LYŽE alebo SNB Marec 2023

Kurz inštruktora I. kvalifikačného stupňa je základným kurzom v systéme vzdelávania profesionálov zamestnávaných v lyžiarskych a snowboardových školách na Slovensku a zahraničí. Vzdelávanie trvá intenzívnych 6 dní a nadväzuje na kurz "D". Viac informácií na: www.sapul.sk/level-c

Registrácia na kurz je uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "C" LYŽE alebo SNB Marec 2023
KURZ "C" LYŽE alebo SNB Marec 2023

Miesto kurzu

18. 3., 17:00 – 24. 3., 17:00

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 10/03/2023

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Podmienkou účasti na kurze ,,C,, lyže (snowboard) je úspešné absolvovanie kurzu „D“ lyže (snowboard),  s preukazom SAPUL  so štatútom uchádzač o ,,C vzdelanie". Prihlásenie na kurz „C“  je potrebné do 1 kalendárneho roka  po kurze. Absolvovanie kurzu neznamená, že účastník kurzu sa automaticky stáva inštruktorom. Je potrebné úspešne zvládnuť všetky skúšky, čím sa stáva inštruktorom I.kvalifikačného stupňa.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch Renomal Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením, TV. 
 • Miestny poplatok 2,00 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii.
 • Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii. Raňajky: € 7,00 / ks, Večere :  € 9,00 / ks,

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na ubytovanie bude prebiehať od 15:00 do 18:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Viac informácií: www.sapul.sk/kurz-c-lyze a www.sapul.sk/kurz-c-snowboard

Prihláška

Price

Quantity

Total

 • Kurzovné

  284,00 €

  Cena za kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  284,00 €

  0

  0,00 €

 • Dotované kurzovné

  189,00 €

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď menu -> profesia).

  189,00 €

  0

  0,00 €

 • Ubytovanie

  102,00 €

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal*** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  102,00 €

  0

  0,00 €

 • Skipass -6 dní kúp cez Gopass

  0,00 €

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 22€ /deň podľa prevádzkovateľa. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty registrácia - www.gopass.travel/registracia Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, a to v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body)

  0,00 €

  0

  0,00 €

 • Skriptá

  20,00 €

  Študijné materiály v tlačenej forme je možné objednať do uzávierky kurzu. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Zakúpené materiály obdržíte pri oficiálnom otvorení kurzu.

  20,00 €

  0

  0,00 €

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page