top of page

st 08. 12.

|

Tatranská Lomnica

KURZ "D" DECEMBER 2021

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska, organizuje úvodný kurz k kurzu pre učiteľov lyžovania a snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "D" DECEMBER 2021
KURZ "D" DECEMBER 2021

Miesto kurzu

08. 12. 2021, 16:00 – 13. 12. 2021, 16:00

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 42, 062 01 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 27/11/2021

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurz D  

je úvodným kurzom do vzdelania SAPUL a je zameraný dôrazne na prácu s deťmi. Trvanie kurzu 5 dní. Absolvovať ho môže lyžiar(ka) starší ako 17 rokov, ktorý je schopný zvládnuť modrú a ľahkú červenú zjazdovku v paralelnom postavení lyží. Úspešný kandidát kurzu D sa stáva držiteľom potvrdenia SAPUL D o absolvovaní kurzu, ktorý vytvára predpoklad pre účasť na kurze „C“. Zameranie na prácu v detskej lyžiarskej škole a práci so začiatočníkmi všetkých vekových kategórií. Nové technológie, práca s videom analýza a správne uplatňovanie konkrétnych cvičení. Bezpečnosť a adekvátny pedagogický prístup k práci s deťmi a začiatočníkmi.

Kurz D prebieha samostatne bez skúšok a vydania certifikátu s platnosťou do 31.12. nasledujúceho kalendárneho roku. Jeho absolvovanie je podmienkou účasti na kurze „C“. Absolvovanie kurzu neznamená, že účastník kurzu sa automaticky stáva učiteľom.  

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch  Renomal v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4 - posteľových izbách so sociálnym zariadením. Izby sú vybavené s TV, chladničkami, varnými kanvicami, niektoré s kuchynkami. 
 • Miestny poplatok 1,5 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii.
 • Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii. Raňajky: € 6,00 / ks.

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na ubytovanie bude prebiehať od 15:00 do 18:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Viac informácií: www.sapul.sk/kurz-c-lyze a www.sapul.sk/kurz-c-snowboard

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa. (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  250,00 €
  Predaj sa skončil
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal ** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  78,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kur

  1,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page