top of page

st 20. 3.

|

Tatranská Lomnica

KURZ "D" LYŽE alebo SNB Marec 2024

Kurz inštruktora I. kvalifikačného stupňa je úvodným kurzom do vzdelania SAPUL a je zameraný dôrazne na prácu s deťmi. Vzdelávanie trvá intenzívnych 5 dní. Po kurze "D" bezprostredne nadväzuje kurz "C", ktorý završuje I. kvalifikačný stupeň. Viac informácií na: www.sapul.sk/level-c

Registrácia na kurz je uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
KURZ "D" LYŽE alebo SNB Marec 2024
KURZ "D" LYŽE alebo SNB Marec 2024

Miesto kurzu

20. 3. 2024, 16:00 – 24. 3. 2024, 16:00

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je:  18/03/2024

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurz "D" je úvodným kurzom do vzdelania SAPUL a je zameraný dôrazne na prácu s deťmi. Trvanie kurzu 5 dní. Absolvovať ho môže lyžiar(ka) starší ako 17 rokov, ktorý je schopný zvládnuť modrú a ľahkú červenú zjazdovku v paralelnom postavení lyží. Úspešný kandidát kurzu D sa stáva držiteľom potvrdenia SAPUL D o absolvovaní kurzu, ktorý vytvára predpoklad pre účasť na kurze „C“. Zameranie na prácu v detskej lyžiarskej škole a práci so začiatočníkmi všetkých vekových kategórií. Nové technológie, práca s videom analýza a správne uplatňovanie konkrétnych cvičení. Bezpečnosť a adekvátny pedagogický prístup k práci s deťmi a začiatočníkmi.

Kurz D prebieha samostatne bez skúšok a vydania preukazu s platnosťou do 31.12. nasledujúceho kalendárneho roku. Jeho absolvovanie je podmienkou účasti na kurze „C“. Absolvovanie kurzu neznamená, že účastník kurzu sa automaticky stáva učiteľom.  

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch  Renomal v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4 - posteľových izbách so sociálnym zariadením, TV 
 • Miestny poplatok 3,50 € / osoba / noc si  hradí každý individuálne na recepcii.
 • Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii. Raňajky: € 8,00 / ks, Večera : 9 € / ks.

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Registrácia na ubytovanie bude prebiehať od 15:00 do 18:00.
 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 19:00, účasť je nevyhnutná!
 • Denný program kurzu začína spravidla od 8:30 do 20:00, prípadne až do 22:00.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Viac informácií: www.sapul.sk/kurz-d-lyze a www.sapul.sk/kurz-d-snowboard

Prihláška

 • Kaucia za ubytovanie

  Kaucia za ubytovanie sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

  30,00 €
  Sale ended
 • Skipass - 4 dní kúp cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 25€ /deň podľa prevádzkovateľa. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty registrácia - www.gopass.travel/registracia Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, a to v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body)

  0,00 €
  Sale ended
 • Dotované kurzovné 5 dni

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole, ktorú si môžete vybrať zo zoznamu (viď menu -> profesia).

  130,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie 4 noci

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal ** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  72,00 €
  Sale ended
 • Kurzovné 5 dni

  Cena za kurz učiteľa lyžovania / snowboardingu - level "D" (Zvoľ kurzovné alebo dotované kurzovné)

  240,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page