top of page

ut 18. 1.

|

Tatranská Lomnica

PREŠKOĽOVACÍ KURZ PRE SLA, neg. SAPUL JANUÁR 2022

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA, v spolupráci s Úniou LaSŠ Slovenska, organizuje preškoľovací kurz.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
PREŠKOĽOVACÍ KURZ PRE SLA, neg. SAPUL JANUÁR 2022
PREŠKOĽOVACÍ KURZ PRE SLA, neg. SAPUL JANUÁR 2022

Miesto kurzu

18. 1. 2022, 8:00 – 21. 1. 2022, 8:00

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je:   13/01/2022

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Členovia  SLA sa môžu zúčastniť kurzu s platným preukazom s členskou známkou na príslušný rok.

Kurzanti SAPUL s výsledkom NEGATÍV - preškolovacieho kurz sa môžu zúčastniť do 2 rokov od neúspešného kurzu alebo členovia SAPUL, ktorí si neopravili neúspešný metodický výstup do 1 kalendárneho roka. 

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením, TV, chladničkami. Miestny poplatok 1,5 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii – raňajky € 6,00/ks, večera € 9,00/ks.

V prípade záujmu o príchod na kurz o deň skôr ( kurz začína ráno), rezervujte si extra noc na anita.jezercakova@sapul.sk

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:00 registráciou v apartmánoch Renomal ***.
 • Denný program začína od 9:00 do 15:30 tréningom s lektrom na svahu.
 • Preškoľovací kurz je ukončený skúškami SAPUL.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Prihláška

 • Kurzovné 4 dni alebo ..

  Cena za preškoľovací kurz členov SLA, SAS a SSA s platnou členskou známkou pre aktuálny kalendárny rok, alebo pre členov SAPUL, ktorí neabsolvovali opravné skúšky z metodického výstupu do 1 kalendárneho roka, alebo nečlenovia s výsledkom kurzu negatív.

  175,00 €
  Sale ended
 • alebo .. Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  145,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie 3 dni

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  48,00 €
  Sale ended
 • Kaucia za ubytovanie

  Kaucia za ubytovanie sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

  30,00 €
  Sale ended
 • Skipass 4 dni kúp cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 15 €/ deň. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty. Zaregistrujte sa ktoré získate registráciou www.gopass.travel/registracia Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom prihlásením sa do osobného Gopass konta na www.gopass.travel, v sekcii Gopass kupóny (Zľavy a body) Sezónne ski pasy platia počas kurzov.

  0,00 €
  Sale ended
 • Skriptá

  Skriptá v tlačenej forme. Účastníci kurzu si budú môcť stiahnuť digitálne skriptá ZDARMA pred začiatkom kurzu. Tlačené skriptá si je možné objednať do uzávierky kurzu.

  20,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page