top of page

št 17. 12.

|

Závažná Poruba

TRÉNING S OPR. SKÚŠKAMI PRE ČAKATEĽOV "C" a PREŠKOLOVACÍ KURZ členov SAPUL 2020

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA a akreditované zariadenie v zmysle rozhodnutia Ministerstva školstva SR, v spolupráci s Úniou LaSŠ Slovenska, organizuje tréning s opravnými skúškami pre učiteľov lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
TRÉNING S OPR. SKÚŠKAMI PRE ČAKATEĽOV "C" a PREŠKOLOVACÍ KURZ členov SAPUL 2020
TRÉNING S OPR. SKÚŠKAMI PRE ČAKATEĽOV "C" a PREŠKOLOVACÍ KURZ členov SAPUL 2020

Miesto kurzu

17. 12. 2020, 8:30 – 20. 12. 2020, 17:30

Závažná Poruba, Hlavná 550, Závažná Poruba, 2337, 032 02 Závažná Poruba, Slovakia

Organizačné informácie

Uzávierka prihlášok na kurz je: 12/12/2020

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Kurzu sa môže zúčastniť len člen SAPUL s platnou členskou známkou na príslušný rok. 

Tréning je dobrovoľný kurz pre čakateľov z jázd.

Preškolovací kurz  je povinný kurz určený pre členov SAPUL, ktorí  mali negatívny výsledok  kurzu "C" z jázd 5,5,5 a metodického výstupu známkou 3,4 a ktorí si neopravili neúspešný metodický výstup do 1 kalendárneho roka.

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

 • Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Zivka v Závažnej Porube v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením. Miestny poplatok 1,00 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.zivka.sk
 • Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky pri príchode na recepcii vopred na celý pobyt. Raňajky: 5,00 €, obedy a večere - cena výhodná pri väčšom počte objednaných. Podávajú sa na izby.

V prípade záujmu o príchod na kurz o deň skôr ( kurz začína ráno), rezervujte si extra noc na sekretariat@sapul.sk

Dôležité: Kaucia za ubytovanie v hodnote 30 € / osoba sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:00 registráciou v penzióne Živka **.
 • Denný program začína od 8:30 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu.
 • Tréning je ukončený opravnými skúškami.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Prihláška

 • Preškolovací kurz "C"

  Preškolovací kurz je určený LEN pre členov Sapul, ktorí mali negatívny výsledok kurzu "C" z jázd 5, 5, 5 a metodického výstupu známkou 3, 4. a ktorí neabsolvovali opravné skúšky z metodického výstupu do 1 kalendárneho roka.

  111,00 €
  Sale ended
 • Preškolovací kurz "C" dotovaný

  Preškolovací kurz je určený LEN pre členov Sapul, ktorí mali negatívny výsledok kurzu "C" z jázd 5, 5, 5 a metodického výstupu známkou 3, 4.

  81,00 €
  Sale ended
 • Tréning + opravné skúšky "C"

  Cena za tréning a opravné skúšky pre čakateľov učiteľa lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa.

  111,00 €
  Sale ended
 • Tréning + skúšky "C" dotované

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu - čakateľov, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  81,00 €
  Sale ended
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v penzióne Zivka v Závažnej Porube. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  46,50 €
  Sale ended
 • Kaucia za ubytovanie

  Kaucia za ubytovanie sa hradí prevodom na účet SAPUL, ktorá Vám bude po ukončení kurzu vrátená späť na účet. Kaucia slúži po pokrytie prípadných škôd spôsobených počas kurzu na majetku ubytovacieho zariadenia.

  30,00 €
  Sale ended
 • Skipass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu. Skipass je možné objednať max. do 48 hodín pred začatím kurzu.

  48,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page