top of page

št 15. 12.

|

Tatranská Lomnica

TRÉNING S OPRAVNÝMI SKÚŠKAMI "C" DECEMBER 2022

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, člen ISIA, v spolupráci s Úniou LaSŠ Slovenska, organizuje tréning s opravnými skúškami učiteľov lyžovania / snowboardingu I. kvaI. kvalifikačného stupňa.

Registrácia na kurz je momentálne uzatvorená.
Zobraziť ostatné termíny
TRÉNING S OPRAVNÝMI SKÚŠKAMI "C" DECEMBER 2022
TRÉNING S OPRAVNÝMI SKÚŠKAMI "C" DECEMBER 2022

Miesto kurzu

15. 12. 2022, 9:00 – 18. 12. 2022, 16:00

Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica 96, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovakia

Organizačné informácie

Prihlášky na kurz sa podávajú výhradne elektronicky prostredníctvom objednávkového formulára, ktoré sa automaticky odosielajú na sekretariát SAPUL. Prihlášky sa podávajú MENOVITE, tj. nie je možné objednať kurz pre viac osôb, každá osoba musí kurz objednať individuálne!

Uzávierka prihlášok na kurz je 10.12.2022

Tréning s opravnými skúškami

Pre čakateľou s platnou členskou známkou na príslušný rok je tréning dobrovoľný.  

Pre kurzantov, ktorí absolvovali kurz "C" s výsledkom negatív /povinný tréning je povinný. 

Upozorňujeme, pre uplatnenie dotovanej ceny je v prihláške na kurz potrebné uviesť špecifický kód niektorej z členských škôl Únie LaSŠ Slovenska. Ak si účastník kurzu uplatní dotáciu bez kódu niektorej lyžiarskej školy Únie LaSŠ Slovenska je účastník kurzu povinný SAPUL uhradiť vzniknutý rozdiel medzi cenou kurzovného a dotovanou cenou, v opačnom prípade mu nebude vystavený členský preukaz a ani osvedčenie o absolvovaní kurzu.

UBYTOVANIE & STRAVOVANIE

Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch Renomal *** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách v 2, 3, 4- posteľových izbách so sociálnym zariadením, TV. Miestny poplatok 1,5 € / osoba / noc si hradí každý individuálne na recepcii. Info o ubytovaní a ďalších službách zariadenia: www.apartmanyrenomal.sk

Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania. V zariadení je možnosť objednania jednotlivej stravy formou objednávky minimálne deň vopred, na recepcii – raňajky € 6,00/ks.

V prípade záujmu o príchod na kurz o deň skôr ( kurz začína ráno), rezervujte si extra noc na sekretariat@sapul.sk

DENNÝ PROGRAM

 • Oficiálne zahájenie kurzu začne o 8:00 registráciou v apartmánoch Renomal ***.
 • Denný program začína od 8:30 do 15:30 tréningom s lektorom na svahu.
 • Tréning je ukončený opravnými skúškami.
 • Vyhodnotenie a záver kurzu prebehne posledný deň od 17:00 do 18:00.

Prihláška

 • Kurzovné

  Cena za tréning a opravné skúšky učiteľa lyžovania / snowboardingu I. a II. kvalifikačného stupňa. Preškolovací kurz je určený LEN pre členov Sapul, ktorí neabsolvovali doškoľovací kurz v priebehu 3 rokov, alebo mali negatívny výsledok kurzu "C" z jázd 5, 5, 5 a metodického výstupu známkou 3, 4. a ktorí neabsolvovali opravné skúšky z metodického výstupu do 1 kalendárneho roka.

  120,00 €
  Predaj sa skončil
 • Dotované kurzovné

  Dotovaná cena kurzovného Úniou LaSŠ Slovenska pre absolventov kurzu, ktorí sa zaviažu pracovať pre niektorú z členských lyžiarskych škôl únie v nasledujúcej lyžiarskej sezóne. Kód získate v lyžiarskej škole.

  90,00 €
  Predaj sa skončil
 • Ubytovanie

  Ubytovanie pre účastníkov kurzu je zabezpečené v apartmánoch Renomal*** v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie je zabezpečené výhradne pre účastníkov kurzu!

  51,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass 4 dni kúp cez Gopass

  Zabezpečte si skipass počas celého kurzu za zvýhodnenú cenu 15 €-25 € deň podľa prevádzkovateľa. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty. Ski pas si kúpite individuálne 1 deň pred kurzom. K objednávke skipassu je potrebné číslo GOPASS karty, ktoré získate registráciou na www.tmr.sk

  0,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skipass 4 dni

  Cenu Ski pasu 15 € - 25 € / deň upresníme, platba pri otvorení kurzu.

  0,01 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľať kurz

bottom of page