top of page
Šefinštruktor pre lyžiarsku školu
T-SKI SCHOOL

KONTAKTNÁ OSOBA

Jaroslav Pavelka

TELEFÓN

0905902051

STREDISKO

Tatranská Lomnica,

NÁRADIE

MINIMÁLNE VZDELANIE

ZAČIATOK PRACOVNÉHO POMERU

20. decembra 2020

KONIEC PRACOVNÉHO POMERU

9. apríla 2021

DÁTUM ZVEREJNENIA

11. 11. 20 7:50

PRACOVNÝ POMER

DPČ

MZDOVÉ PODMIENKY

dohodou
Charakteristika pracovnej pozície

Hľadáme šéfinštruktora/ku s pracovným zápalom a manažérskymi schopnosťami do lyžiarskej školy vo Vysokých Tatrách. Ak máš výborné organizačné schopnosti, baví ťa práca s ľuďmi v mladom kolektíve a rád by si sa osobne rozvíjal pri tvorbe atraktívneho produktu, tak máme pozíciu priamo pre teba.

Kto sme?

Sme prvá komerčná lyžiarska a snowboardová škola na Slovensku, ktorá aní po 30 rokoch svojho fungovania nestratila svojho mladého a dynamického ducha.

Veríme, že príjemné pracovné prostredie, super kolektív a silné zázemie firmy je základ pre úspešné dni každého z nás. Ponúkame priateľskú rodinnú atmosféru a skvelý kolektív.

Máme jedinečnú lyžiarsku škôlku v samotnom centre Tatranskej Lomnice, s vlastným súkromným svahom pre deti a začiatočníkov, požičovňou a úschovňou pre výstroj.

Počas sezóny organizujeme rôzne akcie s deťmi, materskými škôlkami, organizujeme karnevalové preteky, eventy, tréningy pre inštruktorov, atď.

Výuky pre pokročilých lyžiarov sa uskutočňujú v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica.

Ponúkame:

  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve,

  • flexibilné pracovné dni,

  • ubytovanie pre celosezónnych pracovníkov v Tatranskej Lomnici,

  • celosezónny skipass na vaše meno,

  • zľava na nákupy vo výške 20 % v našom športovom obchode, na servis lyží, požičovnu športového vybavenia - to všetko aj pre rodinných príslušníkov,

  • zabezpečujeme pravidelné tréningy a vzdelávanie,

  • pravidelné celoročné teambuildingy (Apresski),

  • možnosť kariérneho rastu,

  • práca na Dohodu o pracovnej činnosti na zimnú sezónu,

  • ponúkame atraktívny systém odmeňovania na základe výkonu a odpracovaných hodín.

Požadujeme:

  • Kurz "B" od SAPULu (nie je podmienkou),

  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita,

  • dobré organizačné schopnosti, ideálne skúsenosti z manažérskej alebo vedúcej pozície,

  • božskú trpezlivosť,

  • príjemné vystupovanie,

  • min. 1 svetový jazyk (angličtina / nemčina, schopnosť komunikovať v poľštine + ruštine),

  • ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky,

  • technické zručnosti výhodou,

  • schopnosť pracovať s balíkom MS Office (najmä Excel) na pokročilej úrovni,

  • dobré počítačové zručnosti,

Pracovná náplň:

  • Tvorba a organizovanie pestrej a zábavnej animácie, kreatívnych súťaží a hier,

  • starostlivosť a zodpovednosť za klientov (hlavne deti),

  • promo lyžiarskej školy na svahu,

  • príprava areálu lyžiarskej škôlky,

  • otváracie hodiny od 8:00-16:30.

  • riadenie inštruktorov celej lyžiarskej školy - rozdeľovanie výuk a klientov, vybavovanie stažností a požiadaviek klientov, evidencia práce inštruktorov, evidencia a vyhodnocovanie predaných výuk,

  • starostlivosť o lyžiarsku školu a prevádzky lyžiarskej školy,

  • prijímanie a vybavovanie objednávok,

  • odpovedanie na telefonáty a emaily,

  • organizovanie tréningov a školení pre inštruktorov,

V prípade záujmu zasielajte Vaše životopisy na: tskiskola@gmail.com.

OSLOVILA VÁS PRÁCA INŠTRUKTORA?

K tejto pracovnej pozícií môžete získať aj zľavu z kurzovného od SAPUL až do výšky 99,00 EUR za kurz.

12182985_1163964246965051_52234413786862
Prenesená zodpovednosť: obsah tohto inzerátu bol publikovaný inzerentom bez kontroly zo strany SAPUL a Únie LaSŠ. SAPUL ani Únia LaSŠ  v žiadnej miere nezodpovedá za obsah publikovaný na tejto webovej stránke. Plnú zodpovednosť za publikovaný obsah preberá autor pracovného inzerátu. V prípade, že ste v inzeráte objavili chybu alebo považujete obsah týchto stránok v akejkoľvek miere za nevhodný alebo zavádzajúci, kontaktujte nás na sebastian.pavelka@sapul.sk.

ÚNIA LYŽIARSKYCH A SNOWBOARDOVÝCH ŠKÔL SLOVENSKA

PRIDANIE PRACOVNEJ PONUKY  |  ZAREGISTROVANIE ŠKOLY