top of page
Si inštruktor snowboardingu? Pridaj sa k nám
T-SKI SCHOOL

KONTAKTNÁ OSOBA

Carmen Pavelková

TELEFÓN

0907316326

STREDISKO

Tatranská Lomnica

NÁRADIE

Snowboard

MINIMÁLNE VZDELANIE

I. kvalifikačný stupeň

ZAČIATOK PRACOVNÉHO POMERU

24. decembra 2020

KONIEC PRACOVNÉHO POMERU

4. apríla 2021

DÁTUM ZVEREJNENIA

16. 11. 20 11:54

PRACOVNÝ POMER

DVP

MZDOVÉ PODMIENKY

od 7,00 € / hodina
Charakteristika pracovnej pozície

Máš chuť stať sa inštruktorom snowboardingu vo Vysokých Tatrách? Potom hľadáme práve teba! T-SKI je prvou komerčnou a lyžiarskou školou na Slovensku. Ponúkame atraktívne pracovné uplatnenie pre úspešných absolventov kurzov SAPUL v súkromnej lyžiarskej škôlke v centre Tatranskej Lomnice. A ako bonus môžeš získať zľavu z kurzovného do výšky 99 EUR.

Kto sme?

Sme prvá komerčná lyžiarska a snowboardová škola na Slovensku, ktorá aní po 30 rokoch svojho fungovania nestratila svojho mladého a dynamického ducha.

Veríme, že príjemné pracovné prostredie, super kolektív a silné zázemie firmy je základ pre úspešné dni každého z nás. Ponúkame priateľskú rodinnú atmosféru a skvelý kolektív.

Máme jedinečnú lyžiarsku škôlku v samotnom centre Tatranskej Lomnice, s vlastným súkromným svahom pre deti a začiatočníkov, požičovňou a úschovňou pre výstroj.

Počas sezóny organizujeme rôzne akcie s deťmi, materskými škôlkami, organizujeme karnevalové preteky, eventy, tréningy pre inštruktorov, atď.

Výuky pre pokročilých lyžiarov sa uskutočňujú v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica.

Ponúkame:

  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve,

  • snowboardový výstroj a oblečenie,

  • flexibilné pracovné dni, vhodné aj pre študentov,

  • zľava na kurz SAPUL do výšku 99 €

  • ubytovanie pre celosezónnych pracovníkov v Tatranskej Lomnici,

  • celosezónny skipass na vaše meno,

  • zľava na nákupy vo výške 20 % v našom športovom obchode, na servis lyží, požičovnu športového vybavenia - to všetko aj pre rodinných príslušníkov,

  • zabezpečujeme pravidelné tréningy a vzdelávanie,

  • pravidelné celoročné teambuildingy (Apresski),

  • možnosť kariérneho rastu,

  • práca na Dohodu o vykonaní práce na zimnú sezónu,

  • flexibilnú hodinovú mzdu začínajúcu na 7,00 € + bonusy

  • ponúkame atraktívny systém odmeňovania na základe výkonu, odpracovaných hodín, predĺžení, atď.

Požadujeme:

  • Kurz "C" od SAPULu,

  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita,

  • pozitívny vzťah k deťom,

  • božskú trpezlivosť,

  • príjemné vystupovanie,

  • min. 1 svetový jazyk (angličtina / nemčina, schopnosť komunikovať v poľštine + ruštine),

  • ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky.

Pracovná náplň:

  • Tvorba a organizovanie pestrej a zábavnej animácie, kreatívnych súťaží a hier,

  • starostlivosť a zodpovednosť za klientov (hlavne deti),

  • promo lyžiarskej školy na svahu,

  • príprava areálu lyžiarskej škôlky,

  • otváracie hodiny od 8:00-16:30.

V prípade záujmu zasielajte Vaše životopisy na: tskiskola@gmail.com a carmen.pavelkova@gmail.com.

OSLOVILA VÁS PRÁCA INŠTRUKTORA?

K tejto pracovnej pozícií môžete získať aj zľavu z kurzovného od SAPUL až do výšky 99,00 EUR za kurz.

12182985_1163964246965051_52234413786862
Prenesená zodpovednosť: obsah tohto inzerátu bol publikovaný inzerentom bez kontroly zo strany SAPUL a Únie LaSŠ. SAPUL ani Únia LaSŠ  v žiadnej miere nezodpovedá za obsah publikovaný na tejto webovej stránke. Plnú zodpovednosť za publikovaný obsah preberá autor pracovného inzerátu. V prípade, že ste v inzeráte objavili chybu alebo považujete obsah týchto stránok v akejkoľvek miere za nevhodný alebo zavádzajúci, kontaktujte nás na sebastian.pavelka@sapul.sk.

ÚNIA LYŽIARSKYCH A SNOWBOARDOVÝCH ŠKÔL SLOVENSKA

PRIDANIE PRACOVNEJ PONUKY  |  ZAREGISTROVANIE ŠKOLY