LinkedIn

Výborné správy pre všetkých členov SAPUL! Dnes bol SAPUL oficiálne zaregistrovaný ako vzdelávacia inštitúcia na sociálnej sieti LinkedIn. Môžete nás tak sledovať aj mimo Facebooku a Youtubu.


LinkedIn je pracovná sieť, na ktorej môžete zdieľať svoj profesný životopis, kariérne úspechy, dosiahnuté vzdelanie, schopnosti a úspešné projekty.


Od dnes si môžete SAPUL uviesť medzi ostatné kurzy a dosiahnuté vzdelanie a zdieľať svoj kompletný profil so svojimi budúcimi zamestnávateľmi.


Nezabudnite, že každá skúsenosť sa počíta a zvyšuje vašu kvalifikáciu a odbornosť v očiach budúcich zamestnávateľov a kolegov.


V budúcnosti plánujeme zdieľať viac informácií aj prostredníctvom iných kanálov.

NEVIETE SI RADY? Skúste vyhľadávanie...

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA UČITEĽOV LYŽOVANIA A SNOWBOARDINGU

SAPUL

SAPUL je združenie fyzických osôb zaoberajúce sa prípravou a vzdelávaním profesionálnych učiteľov snežných športov s celosvetovým uznaním na princípoch ISIA MINIMUMSTANDARDu.

 

SAPUL je jediná organizácia na Slovensku, ktorá rozvíja svoj systém vzdelávania v úzkej komunikácii s európskymi štátmi, ako aj štátmi sveta združenými v ISIA. SAPUL je jediná organizácia výuky snežných športov na Slovensku, ktorá je členom medzinárodnej organizácie ISIA.

 

SAPUL je akreditovanou organizáciou Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu a je zriadená podľa zákona o združovaní občanov.

Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, o.z.

SEKRETARIÁT

Tatranská Lomnica č. 96,

059 60  Vysoké Tatry

Slovensko

IČO: 17084423

DIČ: 2021462883

KONTAKTY

SK55 1111 0000 0066 2420 1000

STRÁNKOVÉ HODINY

PRACOVNÉ DNI: 9:30 - 15:00

ODBER NOVINIEK

SLEDUJTE NÁS
  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon

Sebastián Pavelka © Slovenská asociácia učiteľov lyžovania a snowboardingu, 2017 - 2020